nasz
zespół

dr n. med. Sebastian Borys

dr n. med. Sebastian Borys

Specjalista diabetologii, specjalista chorób wewnętrznych

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Uniwersytetu Segalena w Bordeaux (Francja). Specjalista diabetologii oraz chorób wewnętrznych.

Związany z Kliniką Chorób Metabolicznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Zdobywał wiedzę i doskonalił umiejętności na podyplomowych stażach i kursach m.in. w Monachium, Rheine, Dusseldorfie (Niemcy), Maastricht (Holandia), Londynie (UK). Autor i współautor oryginalnych artykułów, publikacji, rozdziałów w podręcznikach z zakresu stopy cukrzycowej. Wykładowca i uczestnik zjazdów, kursów i konferencji w Polsce i za granicą poświęconych stopie cukrzycowej. Zaangażowany w popularyzowanie wiedzy na temat stopy cukrzycowej. Współautor „Programu Wsparcia Ambulatoryjnego Leczenia Chorych z Zespołem Stopy Cukrzycowej” w Polsce na lata 2016-2018. Członek sekcji stopy cukrzycowej Europejskiego Towarzystwa Badań nad Cukrzycą (DFSG;EASD) oraz Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego (PTD).

Edyta Falińska

Edyta Falińska

Podiatra ze specjalizacją stopy cukrzycowej

Absolwentka kierunku Podiatrii Medycznej Uniwersytetu Salford Manchester w Wielkiej Brytanii. 10-letni staż pracy w czołowych klinikach leczenia stopy cukrzycowej w brytyjskich szpitalach oraz stażu w Klinice Podiatrii Dr. K. Masard w USA. Członek HCPC (Health and Care proffesional Council), Society of Podiatrists UK oraz Towarzystwa Leczenia Ran.
Barbara Ochmańska

Barbara Ochmańska

Pielęgniarka dyplomowana, specjalista pielęgniarstwa zachowawczego

Pielęgniarka dyplomowana, licencjat pielęgniarstwa. Związana zawodowo z Gabinetem Leczenia Stopy Cukrzycowej Kliniki Chorób Metabolicznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Uczestnik i wykładowca konferencji, kursów w zakresie leczenia stopy cukrzycowej. Z zamiłowaniem edukuje i wspiera Pacjentów wraz z Ich Najbliższymi. Nadzoruje przebieg leczenia.
mgr Katarzyna Nowak-Omiatacz

mgr Katarzyna Nowak-Omiatacz

Podolog-kosmetolog

Absolwentka Kosmetologii UJ. Po ukończonych studiach magisterskich, kontynuowała edukację na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia z zakresu podologii. Chętnie dzieli się z Pacjentami zarówno poczuciem estetyki, jak i rozległą wiedzą i doświadczeniem. W życiu prywatnym charakteryzuje ją samodyscyplina, wrażliwość i zamiłowanie do sztuki, piękna i harmonii.
mgr Anna Gładysz

mgr Anna Gładysz

Podolog, kosmetolog

Jest dyplomowanym podologiem. Ukończyła studia podyplomowe i magisterskie w tym kierunku. Aby kompleksowo zajmować się stopami swoją wiedzę poszerza biorąc udział w konferencjach i szkoleniach nie tylko dla podologów, ale także lekarzy i rehabilitantów. Dzięki współpracy ze specjalistami różnych dziedzin prowadzi skuteczne terapie leczenia, profilaktyki i pielęgnacji. Uwielbia swoją pracę, wyzwania i “trudne” przypadki. “Radość na twarzy pacjenta daje jej największą satysfakcję”

nasz
zespół