nasz
zespół

mgr Magdalena Widlińska

mgr Magdalena Widlińska

MANAGER

Magister ekonomii. Absolwentka UE w Krakowie. Swoją pasję do podologii rozwijała uczestnicząc w wielu specjalistycznych kursach, a także opiekując się pacjentami w Centrum Medycznym NOVA. Obecnie zajmuje się koordynacją, zarządzaniem i organizacją pracy biura zarówno w Centrum Medycznym NOVA i Akademii NOVA.

dr n. med. Sebastian Borys

dr n. med. Sebastian Borys

Specjalista diabetologii, specjalista chorób wewnętrznych

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Uniwersytetu Segalena w Bordeaux (Francja). Specjalista diabetologii oraz chorób wewnętrznych.

Związany z Kliniką Chorób Metabolicznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Zdobywał wiedzę i doskonalił umiejętności na podyplomowych stażach i kursach m.in. w Monachium, Rheine, Dusseldorfie (Niemcy), Maastricht (Holandia), Londynie (UK). Autor i współautor oryginalnych artykułów, publikacji, rozdziałów w podręcznikach z zakresu stopy cukrzycowej. Wykładowca i uczestnik zjazdów, kursów i konferencji w Polsce i za granicą poświęconych stopie cukrzycowej. Zaangażowany w popularyzowanie wiedzy na temat stopy cukrzycowej. Współautor „Programu Wsparcia Ambulatoryjnego Leczenia Chorych z Zespołem Stopy Cukrzycowej” w Polsce na lata 2016-2018. Członek sekcji stopy cukrzycowej Europejskiego Towarzystwa Badań nad Cukrzycą (DFSG;EASD) oraz Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego (PTD).

Edyta Falińska

Edyta Falińska

Podiatra ze specjalizacją stopy cukrzycowej

Absolwentka kierunku Podiatrii Medycznej Uniwersytetu Salford Manchester w Wielkiej Brytanii. 10-letni staż pracy w czołowych klinikach leczenia stopy cukrzycowej w brytyjskich szpitalach oraz stażu w Klinice Podiatrii w USA. Członek HCPC (Health and Care proffesional Council), Society of Podiatrists UK oraz Towarzystwa Leczenia Ran.

Barbara Ochmańska

Barbara Ochmańska

Licencjonowana pielęgniarka, specjalista pielęgniarstwa zachowawczego

Licencjonowana pielęgniarka, licencjat pielęgniarstwa. Związana zawodowo z Gabinetem Leczenia Stopy Cukrzycowej Kliniki Chorób Metabolicznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Uczestnik i wykładowca konferencji, kursów w zakresie leczenia stopy cukrzycowej. Z zamiłowaniem edukuje i wspiera Pacjentów wraz z Ich Najbliższymi. Nadzoruje przebieg leczenia.

mgr Katarzyna Nowak-Omiatacz

mgr Katarzyna Nowak-Omiatacz

Podolog-kosmetolog

Absolwentka Kosmetologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Po ukończonych studiach magisterskich, kontynuowała edukację na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia z zakresu podologii. Nieustannie pragnie pogłębiać swoją wiedzę i zdobywać doświadczenie, jest na bieżąco w trendach i nowościach – bierze udziały w licznych wykładach oraz konferencjach, ukończyła wiele kursów i szkoleń. Nierozwiązane problemy nie dają jej spokoju, każdą trudną sytuacje stara się rozwiązać przy wsparciu grona specjalistów, których poznała podczas swojej edukacyjnej ścieżki. Nieprzerwanie od 2018 pracuje w gabinecie Nova Centrum Medyczne, gdzie zdobyła największe doświadczenie teoretyczne i praktyczne. Chętnie dzieli się z Pacjentami poczuciem estetyki, rozległą wiedzą i doświadczeniem. W życiu prywatnym charakteryzuje ją samodyscyplina, wrażliwość i zamiłowanie do sztuki, piękna i harmonii.

Trener szkoleniowy w Akademia NOVA.

mgr Katarzyna Urbańska

mgr Katarzyna Urbańska

Podolog

Absolwentka Kosmetologii Wyższej szkoły fizjoterapii we Wrocławiu. Wiedzę z zakresu podologii poszerzała w Krakowskiej Wyższej Szkole Zawodowej. Od 2016 roku pracuje w Nova Centrum Medyczne w Krakowie, gdzie może rozwijać swoją ogromną pasję, a także doskonalić technikę i pogłębiać wiedzę z zakresu leczenia chorób stóp i paznokci. Wciąż dąży do posiadania coraz głębszej wiedzy z zakresu podologii oraz biomechaniki stopy, biorąc udział w licznych szkoleniach, webinarach i konferencjach. Swój zawód ceni za możliwość ciągłego rozwoju oraz pracę w wykwalifikowanym zespole, dzięki czemu zawsze znajdzie rozwiązanie nawet w najtrudniejszych przypadkach. Ciepła i wesoła osoba, która z powodzeniem przyjmuje nawet najmłodszych pacjentów. W życiu prywatnym spełniona żona i mama, na której twarzy zawsze gości uśmiech. Trener szkoleniowy w Akademia NOVA. Przyjmuje miesięcznie ok. 200 pacjentów.

nasz
zespół